O nas

O Smart Cargo Solutions

Oferujemy wieloletnie doświadczenie na rynku logistycznym w Polsce, w niełatwych krajach regionu Europy Wschodniej oraz całego globu – od Azji po Amerykę Łacińską. Łączymy to doświadczenie z pozytywną energią młodego zespołu.

Jesteśmy obecni na wszystkich kontynentach jako część sieci biur partnerskich Global Affinity Alliance – nie ma miejsca na Ziemi, którego nie moglibyśmy obsłużyć logistycznie.

Młody, super zmotywowany zespół, który chce pokazać swoją wartość na rynku i nie cofnie się praktycznie przed niczym, żeby dotrzymać danego słowa i dostarczyć to, co obiecamy klientowi.

Zrobimy dla Ciebie więcej niż inni!

Misja

Wierzymy, że poprzez otwarte i innowacyjne podejście do zarządzania łańcuchem dostaw oraz dzięki globalnemu zasięgowi powiązań partnerskich możemy łączyć lokalne polskie firmy z całym światem.

„Connecting Poland to the World”

Wizja

Chcemy wspierać małe i średnie przedsiębiorstwa, które są siłą napędową gospodarki, pomagając im szybko, bezpiecznie i skutecznie wprowadzać ich produkty na rynek. Staramy się rozwijać i rosnąć razem z naszymi klientami tak by do 2030r ugruntować naszą pozycję na polskim rynku w top 10 firm z naszej branży.

Nasze wartości
Elastyczność

dzięki, której możemy szybko dostosowywać się do potrzeb Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku.

Jakość

to na niej koncentrujemy się dostarczając Klientom nasze rozwiązania logistyczne. Szukamy odpowiednich rozwiązań dla Klientów informując ich w pełni o proponowanych serwisach, ich zaletach oraz ryzyku w przypadku danego rozwiązania.

Innowacyjność

polegająca na technologii i możliwościach jakie daje postęp informatyczny, otwiera nowe horyzonty dla nowoczesnych relacji pomiędzy Klientem i partnerem logistycznym.

Zaangażowanie

w budowanie przewag konkurencyjnych naszych Klientów to jeden z naszych priorytetów.

Przejrzystość

relacji i procesów, otwarte podejście do biznesu i długoterminowe partnerstwo - to nasze wartości, w które inwestujemy i przez pryzmat których chcemy być postrzegani.

Uczciwość

będąca fundamentem naszej działalności. Dla nas nie liczy się tylko zysk ale też zasady, którymi się kierujemy, dzięki temu cieszymy się zaufaniem naszych Klientów.

Historia firmy
Zaufali nam