Nasze realizacje

Kolejny ciekawy transport lotniczy zakończony sukcesem

SMART Cargo Solutions, doświadczony operator logistyczny, zrealizował kolejny ciekawy projekt lotniczy dla jednego ze swoich klientów. Transport na kierunku Polska – Chiny dotyczył 124 niepiętrowanych palet, o łącznej wadze blisko 40 ton.

Przesyłka została odebrana w Polsce przez 6 samochodów, a następnie dostarczona bezpośrednio do linii lotniczych. W kolejnym etapie towar wyleciał jednym lotem, zgodnie z wymaganiami klienta. W Chinach, przy współpracy z zaufanym partnerem, została zrealizowana odprawa celna oraz dostawa do finalnego odbiorcy.

Dzięki bardzo dobrej koordynacji działań, wiedzy oraz doświadczeniu pracowników SMART Cargo Solutions, jak i doskonałej współpracy z liniami lotniczymi – cała operacja – od drzwi do drzwi – zajęła zaledwie 8 dni, co biorąc pod uwagę wielkość przesyłki oraz obecne warunki panujące na rynku transportu lotniczego, jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem!

Jeśli szukasz doświadczonego partnera logistycznego, zapewniającego szybki i pewny transport lotniczy, bazując na szerokiej współpracy z najbardziej renomowanymi i solidnymi przewoźnikami lotniczymi na rynku – skontaktuj się z nami.

Zaufali nam