Blog

Firma SMART Cargo Solutions otrzymała nowe certyfikaty: ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015.

aktualności

W tych trudnych czasach nie tracimy z pola widzenia potrzeb doskonalenia jakościowego. Pomimo ograniczeń, z jakimi mamy teraz do czynienia, dzięki wzmożonym wysiłkom i stałej pracy nad usprawnianiem procesów, firma SMART Cargo Solutions otrzymała nowe certyfikaty: ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015. Są one potwierdzeniem nie tylko międzynarodowego standardu naszej działalności oraz koncentracji wokół potrzeb klientów, ale także dbałości naszej spółki o środowisko. Proces certyfikacji został przeprowadzony przez renomowaną firmę Gcerti.

Otrzymanie certyfikatu ISO 9001:2015 jest kolejnym krokiem potwierdzającym spełnianie najwyższych standardów zarządzania naszą firmą i dowodzi, że usługi świadczone przez SMART Cargo Solutions pozostają zgodne z odpowiednimi normami. Jesteśmy szczególnie dumni z tego osiągnięcia, które nie tylko utwierdza nas w przekonaniu, że właściwie prowadzony system zarządzania umożliwia dostarczanie najwyższej jakości usług naszym klientom, ale także motywuje nas do ciągłego doskonalenia procesów.

Natomiast certyfikat zarządzania środowiskowego wg normy ISO 14001:2015 potwierdza dbałość SMART Cargo Solutions o politykę dotyczącą ochrony środowiska oraz użytkowania zasobów naturalnych. W celu uzyskania tego certyfikatu nasza firma musiała wykazać się zdolnością do poprawy wszystkich aspektów dotyczących ekologii. W rezultacie, możemy z satysfakcją powiedzieć, że nasi klienci mogą mieć do nas zaufanie wiedząc, że dokładamy wszelkich starań aby zminimalizować niekorzystny wpływ na środowisko naturalne, wspomagać jego ochronę i zapobiegać zanieczyszczeniom.

Zaufali nam