Nasze doświadczenie

SMART Cargo Solutions wygrywa kontrakt międzynarodowy na obsługę logistyczną projektu ekologicznego w Kazachstanie

Z dumą informujemy o naszym kolejnym sukcesie. Tym razem globalna korporacja – Netafim z Izraela – międzynarodowy lider z branży ekologicznych systemów nawadniania powierzył nam obsługę logistyczną projektu budowy szklarni o powierzchni 10 hektarów w Kazachstanie.

Ta wielomilionowa inwestycja to kumulacja najnowszych technologii dostępnych na rynku w tej branży oraz dbałości o środowisko i ekologiczne rozwiązania ze szczególnym uwzględnieniem oszczędności wody.

Wielkość zabudowy samej szklarni oraz poziom skomplikowania ekologicznej technologii, stawiającej na maksymalną optymalizację zużycia wody oraz prozdrowotny system odżywiania roślin, stanowią nie lada wyzwanie konstrukcyjne i logistyczne.

Ponadto, ramy czasowe poszczególnych etapów oraz finalna data ukończenia całego projektu  wymagają doskonałej koordynacji całego procesu.

Aspekt logistyczny odgrywa tu ogromną rolę z uwagi na gabaryty poszczególnych elementów konstrukcji oraz miejsce ich pochodzenia z krajów takich jak Holandia, Izrael czy Chiny. Będziemy dostarczać ok 170 różnego rodzaju jednostek transportowych – kontenerów, ciężarówek i sprzętu ponadgabarytowego, różnymi środkami transportu – drogą, morzem i koleją.

Dziękujemy Netafim za ogromne zaufanie oraz wiarę w nasze kompetencje logistyczne i profesjonalizm. Jesteśmy dumni mogąc współpracować z tak znamienitym partnerem – globalnym liderem w swojej dziedzinie. Z pełnym zaangażowaniem aranżujemy już pierwsze wysyłki w ramach transportu intermodalnego i ponadgabarytowego.

Zaufali nam