Blog

Jak wspieramy lokalny polski biznes w trudnym okresie.

aktualności

Oferta dopasowana do potrzeb klienta – szyta na miarę – tym chwalą się wszyscy. Ale czy tak jest w rzeczywistości? Niestety nie. Najczęściej zwycięża brak zaangażowania w zrozumienie tego, czego klient oczekuje. Kopiuj, wklej, oferta gotowa. Ważne, aby było tanio. Jednak nie zawsze najtaniej, znaczy najbardziej atrakcyjnie. Zwłaszcza w przypadku branży logistycznej. Sztuka polega na tym, aby wiedzieć komu jakie rozwiązanie zaproponować. Należy bowiem uwzględnić zarówno sytuację rynkową, jak i potrzeby i możliwości konkretnego klienta.

W SMART Cargo Solutions wspieramy mały i średni biznes. W naszej codziennej pracy jesteśmy doradcą, a nie dostawcą ofert. Klient nie musi znać się na logistyce, rodzajach transportu czy warunkach Incoterms. To my jesteśmy ekspertem – słuchamy i tłumaczymy, oferując dobrze zdefiniowane produkty oraz rozwiązania efektywne zarówno czasowo, jak i kosztowo.

Klienci różnią się między sobą i każda z tych różnic powinna zostać w ofercie uwzględniona. W tym trudnym czasie nie patrzą tylko na cenę –analizują całość propozycji – poczynając od kontaktu z przedstawicielem firmy, jego wiedzy i elastycznym podejściu. Uważnie porównują warunki transportu, czy wliczone opcje dodatkowe – takie jak np. ubezpieczenie cargo – wygrywają oferty mądre i przemyślane.

Zaufali nam