Blog

Co ustawia nas na właściwych torach w biznesie?

porady

U podstaw usług logistycznych i spedycyjnych oferowanych przez Smart Cargo Solutions leży jasna wizja tego, jak chcemy działać, oraz jaka misja nam w tym przyświeca.
Mamy ambicję, by stać się dla naszych partnerów kimś więcej niż tylko firmą spedycyjną. Bezsprzecznie oferujemy szeroki zakres usług spedycyjnych, od transportu morskiego i lotniczego po kolejowy i drogowy, ale dążymy do tego, by wyjść poza ramy zwykłego przewoźnika.

Zależy nam, żeby do branży logistycznej wnieść nową jakość, wyznaczaną przez długoterminową wizję współpracy, innowacyjne podejście i systemowe procesy operacyjne, które zagwarantują naszym klientom stabilność w planowaniu kosztów i rozwoju ich biznesów.

By to osiągnąć, relację z naszymi partnerami opieramy na czterech kluczowych filarach:

DIALOG – mamy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam profesjonalnie realizować usługi, nigdy jednak nie stawiamy się w pozycji wszechwiedzących ekspertów. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i skupiamy się na zagadnieniach, które są ważne zarówno dla niego, jak i dla nas.

DOSTĘP – do informacji i narzędzi. Dzięki systemowi SmartTrax nasi klienci mogą m.in. śledzić swoje zamówienia, składać zlecenia i otrzymywać informację o stawkach. Raz w przekazujemy im także obszerne informacje z rynku na temat aktualnych wydarzeń, stawek frachtowych, opóźnień, lock downów w portach itp.

OCENA RYZYKA – w Smart Cargo Solutions, przedstawiając klientom dostępne serwisy i ceny, informujemy ich nie tylko o zaletach danego rozwiązania, ale i o potencjalnych ryzykach. Otwarcie dyskutując na te tematy, jesteśmy w stanie wspólnie i z pełną świadomością obu stron zbilansować zależności między korzyściami a zagrożeniami i dobrać optymalne rozwiązania logistyczne w konkretnej sytuacji, dla konkretnego zlecenia.

PRZEJRZYSTOŚĆ – otwarte podejście do biznesu i długoterminowe partnerstwo to nasze wartości, w które inwestujemy i przez pryzmat których chcemy być postrzegani.

Dzięki tym filarom, a także polegając na technologii i możliwościach, jakie daje postęp informatyczny, otwieramy nowe horyzonty dla nowoczesnych relacji pomiędzy klientem i operatorem logistycznym, gdzie wartością jest obopólna korzyść, a nie natychmiastowy profit na każdej przesyłce.

Wierzymy, że poprzez szczere i innowacyjne podejście do zarządzania łańcuchem dostaw oraz dzięki globalnemu zasięgowi powiązań partnerskich możemy łączyć lokalne polskie firmy z całym światem. Chcemy im w tym towarzyszyć i skutecznie wprowadzać w życie hasło „Connecting Poland to the World”.

Zaufali nam